Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.06.2016, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

habernezih yazmış:
Bu başlık altında sadece "Nasılsın?" veya "İyiyim, sen nasılsın?" gibi durum halleri tartışılıyor. Sohbetten tamamen uzaklaşmış. Galiba kötü olanı bulmaya çalışıyoruz. He tabi şu da var ki ben bu mesajı paylaştıktan sonra buna cevaplar gelecek ve benim sayemde burası sohbete dönüşecek. Wink

agasu06 yazmış:

Dostum burası sohbet başlığı, beklentin ne bilmiyorum burada hal hatır sorma durumu gayet doğal bence. Ha mevcut fikirleri ve projeleri beğenmiyorsanız daha iyi fikirleriniz veya projeleriniz varsa paylaşın bizde değerlendirelim. Amacımız ortak olmalı, biz o eski herkesin özlediği BS ortamını geri kazandırmaya çalışıyoruz lütfen direkt eleştiri yapmak yerine biraz da yardımcı olun (:

Kardeşim haklı Wink Madem çok sohbete dönüştürmek istiyorsun sadece Site Değerlendirme Alanı'nda üste çıkmak için "güncel" olayından başlı başınca kurtulamak gerek değil mi? Selam yazmışız yazmamışız bu bence gayet normal.. Neyse baya kişi bırakmış üzülmedim değil, forumu canlandırmak için çok sık olmasa da takip ediyorum Smile Dostlarıma kardeşlerime büyüklerime selamlar olsun Wink @agasu06 kardeşim bu arada sitelere bi el atın güncelleyin haftada bir de olsa.. Very Happy

En son bilgedoktor tarafından 23.06.2016 13:29:49 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj23.06.2016, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

@bilgedoktor
Değerli düşüncelerin için teşekkür ederim kardeşim (:
Valla doğru düzgün bir tasarım bulabilsem rahat kullanımlı güncelleyeceğim de üşeniyorum açıkçası Laughing
Mesaj23.06.2016, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

agasu06 yazmış:
@bilgedoktor
Değerli düşüncelerin için teşekkür ederim kardeşim (:
Valla doğru düzgün bir tasarım bulabilsem rahat kullanımlı güncelleyeceğim de üşeniyorum açıkçası Laughing

Rica ederim kardeşim ne demek Wink
Kağıda tasarım çiz, yapalım dostum Wink Ayıp ediyosun.. Olmadı bir gün skype toplanalım, dilediğin tema olsun Very Happy
Mesaj24.06.2016, 01:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

İftar Vakti Pide Vakti
Hayırlı iftarlar dileriz
#RamazanPidesi
#İftarVakti

Mesaj24.06.2016, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beğendiğim bir fotoğrafı şuraya bırakıp hepinize hayırlı geceler diliyorum..

Mesaj28.06.2016, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı Ramazanlar
Mesaj30.06.2016, 22:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

agasu06 yazmış:
habernezih yazmış:
Bu başlık altında sadece "Nasılsın?" veya "İyiyim, sen nasılsın?" gibi durum halleri tartışılıyor. Sohbetten tamamen uzaklaşmış. Galiba kötü olanı bulmaya çalışıyoruz. He tabi şu da var ki ben bu mesajı paylaştıktan sonra buna cevaplar gelecek ve benim sayemde burası sohbete dönüşecek. Wink

Dostum burası sohbet başlığı, beklentin ne bilmiyorum burada hal hatır sorma durumu gayet doğal bence. Ha mevcut fikirleri ve projeleri beğenmiyorsanız daha iyi fikirleriniz veya projeleriniz varsa paylaşın bizde değerlendirelim. Amacımız ortak olmalı, biz o eski herkesin özlediği BS ortamını geri kazandırmaya çalışıyoruz lütfen direkt eleştiri yapmak yerine biraz da yardımcı olun (:

Eleştiriler dikkate alınıp düzeltilince burası canlanacak. Admin Tarık gibi olmalısınız. Baskıyla bir yere varamazsınız.
Mesaj01.07.2016, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı Kandiller dileriz
#KadirGecesi

En son isacotur tarafından 02.07.2016 03:05:48 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj01.07.2016, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Varligi ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan Kadir Geceniz mübarek olsun.Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur.
Mesaj01.07.2016, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kadir geceniz mübarek olsun..
Mesaj05.07.2016, 22:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tüm Bedava-sitem kullanıcılarının #bayramlarını da bu vesile ile kutlar Şeker gibi bir #Bayram geçirmenizi dilerim.
#isacoturBlog

Mesaj08.07.2016, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar,
Sohbet başlığı geleli 1 ay olmuş ama yeni gördüm bir selam vermeden de çıkıp gitmek yakışmaz dedim Smile
Nasılsınız gençler, ara ara bakıyorum buralara...
Var mı bir isteğiniz?
Sağlığınız sıhhatiniz yerinde umarım..
Mesaj08.07.2016, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Merhabalar,
Sohbet başlığı geleli 1 ay olmuş ama yeni gördüm bir selam vermeden de çıkıp gitmek yakışmaz dedim Smile
Nasılsınız gençler, ara ara bakıyorum buralara...
Var mı bir isteğiniz?
Sağlığınız sıhhatiniz yerinde umarım..

Merhaba Mert. Smile
Iyiyim sen nasilsin ?
Saglik sihhatimiz yerinde ama tatilde spordan ve bedava-sitem`den uzak kaldik o kotu oldu.
Tek istegim caninin sagligi kardesim. Ama ara ara vakit buldugunuz zamanlarda gelebiliyorsaniz gelin.
Burada ettigimiz sicak sohbetleri dostlugu yardimlasmayi gercekten cok ozledim.

- Teknik Destek Personeli
Mesaj09.07.2016, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cümleten Hayırlı Tatiller Smile Nasılsınız BS Ailesi Wink
Uzun zamandır yoktum neler yapıyorsunuz ?
Yeni yeni siteler açılmış güzelde aktiflik düşmüş baya..
Mesaj09.07.2016, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

@grafikdizayn
İyi yapmışsın valla (: Seni tekrardan buralarda görmek güzel. Çok şükür kötü bir durum yok sene iyisindir İnşallah.

@radyomaskot
İyiyim dostum sana da hayırlı tatiller (: İyisin İnşallah?