Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.09.2014, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

opencore yazmış:
Sitenin tasarımı biraz karışık gözüksede güzel olmuş.
başarılar dilerim

Teşekkür ederim karışıklıktan maksadınız nedir? Belki düzeltebilirim
Mesaj21.09.2014, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok tasarıma lafım yok çok güzel bir tasarımın var karışıklık derken yazılar sitede pek fazla belli olmuyor özellikler içerik konusunda yazı fontunu değiştirseniz birazda rengi açık renk yapsanız mükemmel olacak siteniz gayet başarılı takip ettiğim siteler arasında.Sol üsteki menü sitene hızlılık katmış aradığıma kolay erişiyorum.
Mesaj21.09.2014, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

opencore yazmış:
yok tasarıma lafım yok çok güzel bir tasarımın var karışıklık derken yazılar sitede pek fazla belli olmuyor özellikler içerik konusunda yazı fontunu değiştirseniz birazda rengi açık renk yapsanız mükemmel olacak siteniz gayet başarılı takip ettiğim siteler arasında.Sol üsteki menü sitene hızlılık katmış aradığıma kolay erişiyorum.

Dediğinizin farkındayım teşekkür ederim ben yazı rengi yerine arkaplanla ve ya içerik alanının opacitysiyle oynamayı düşünüyorum bişeyler yapıcam daha güzel olması için sağolun Smile
Mesaj21.09.2014, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar Dostum Wink
Mesaj21.09.2014, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

flashoyun365 yazmış:
Başarılar Dostum Wink
Teşekkür ederim size de başarılar Smile
Mesaj22.09.2014, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hakkımızda vb. sayfalar düzenlendi.Sitemizi kullanan herkesin Telif Haklarımızı okumasını isteriz.
Mesaj22.09.2014, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Genel olarak güzel bir site olmuş ancak içerik yetersiz içerik sayısının arttırılması lazım.Tema tasarımınında biraz düzenlemede yapabilirsin. Başarılar... Wink
Mesaj22.09.2014, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

wmsupport yazmış:
Genel olarak güzel bir site olmuş ancak içerik yetersiz içerik sayısının arttırılması lazım.Tema tasarımınında biraz düzenlemede yapabilirsin. Başarılar... Wink

Teşekkür ederim bununla beraber siteye kişisel içeriklerimi ekliyorum bu nedenle içerik yönü az olabilir ama kullanışlı diye düşünüyorum
Mesaj22.09.2014, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod alanlarını ve reklamlarınızı düzenlemek, geliştirmek için kullanabileceğiniz kodlar burada : Geliştirici - Kod Alanı ve Reklamlar
Mesaj26.09.2014, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlık Güncel
Mesaj29.09.2014, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yakında yeni fotoğraflar eklenecek ve site güncellenecektir. Başlık Güncel
Mesaj03.10.2014, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu haftadan itibaren üniversite nedeniyle sitedeki paylaşım ve güncellemelere ara veriyorum. Dileyenler -buradan değil- facebook ve ya twitterden bana ulaşabilirler.İyisiyle kötüsüyle bedava sitem de kendi ilgi alanıma dair bişeyler yapmaya çalıştım. Herkese kolay gelsin...
Mesaj03.10.2014, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar Kardeşim Wink
Mesaj10.10.2014, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar!:. Very Happy
Mesaj15.10.2014, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür ederim . Bir imkânını bulup bilgisayar ortamına geçebilirsem siteye birkaç şey ekliycem. BAŞLIK GÜNCELDiR.