Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.05.2010, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu: nasıl reklamı kaldırırım yha sitenin görüntüsünü mahwediyor.

reklamı kaldırmanın bi yolu varmı
Mesaj18.05.2010, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: nasıl reklamı kaldırırım yha sitenin görüntüsünü mahwedi

yagmurturabi yazmış:
reklamı kaldırmanın bi yolu varmı

Vardır.Fakat reklamı kaldırdığınız anda,siteniz silinir!
Mesaj19.05.2010, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

2 adet önerim var ilgilenir iseniz teşekkür ederim

1-popuplar her Ip de bir kere gösterilse yani para alınmış olur hemde canı fazla sıkılmaz siteyi ziyaret edenlerin yani bi sınırı olsa iyi olur

2- üstteki reklamıın yerini biz ayarlıyabilirsek çok daha iyi olur her sitenin bir reklam kodu koyması zorunlu olsun ama yerini o tercih etsin???
Mesaj19.05.2010, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tam da bedava-siteme güzel bir tasarım ve güzel ziyaretçi çekecek içeriklerle oldu bir site hazırlamaya karar vermişken ayrıca bir çok bs hakkında püf noktaları öğrenmişken pop up belası çıktı bütün hevesim kaçtı,
hadi ziyaretçilerin kaçmasını bırakın ben bizzat kendim bile siteme girmek istemiyorum şahsen sitem de 3 sayfa gezsem 3 yeni pencere açılıyor her sayfaya tıklamam da bir reklam bedava hizmet veriyorlar diye bukadar da abartılmaz ki, tabi bs nin de hakkını yememek lazım hizmetlerinin ,
Site tasarımıma bir süre ara vercem popup kalkmazsa kullanmıycam nasıl sa pop up lardan gelen geri kaçaçak, bu şekilde bedava da olsa kullanmanın bir anlamı yok, haksızsam söyleyin de yani,,,
Saygılarımla
Mesaj19.05.2010, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence her 2 reklamda kalksın ve eskisi gibi google reklamları yazlı bir şekilde üst kısımda dursun...
Mesaj19.05.2010, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence pop up sadece ilk açıldığında gözüksün ve üstteki reklam metin reklamı olsun
Mesaj22.05.2010, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu: pop up reklamini kaldirma

evet arkadaslar pop up reklamini kaldirma yanlis duymadiniz
reklami kaldirma icin sitenize girin ayarlar blumunden siteyi sili tiklayin reklam denen birsye kalmiyor hohhhooo hohohohoho he
Mesaj22.05.2010, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: pop up reklamini kaldirma

aturkiye yazmış:
evet arkadaslar pop up reklamini kaldirma yanlis duymadiniz
reklami kaldirma icin sitenize girin ayarlar blumunden siteyi sili tiklayin reklam denen birsye kalmiyor hohhhooo hohohohoho he

Kaçtır mesajını siliyorum.

Ama duracağın yok senin anlaşılan.

Mesajlarında ya yönetime yada B-S Kullanıcılarına hakaret ediyorsun ve boş boş mesajlar atıyorsun.

Banlanma gerekçelerin yukarıdadır.

İyi eğlenceler ve 1 HAFTA BAN!

Mesaj22.05.2010, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pop-Up ların durumları:
Ziyaretçi Tam Ekran geziniyor; herhangi bir Link e basıyor ve bir PopUp; Ziyaretçi başka bir yere basıyor - PopUp kayboluyor, ama bilmiyor, arka tarafta Pencere halen açık duruyor. Başka bir Link e basıyor - ne oluyor? Yeniden bir PopUp, daha sonra? al sana bir "Pencere Salatası" bazen Bilgiyayarınızı kapatmak zorunda kalabilirsiniz !"( Browser de ne yapacağını şaşırıyor ).(devamlı alt+F4 Tuşlarona basarak kurtulabilirsiniz) kendi kendinize sorun Siz böyle bir Siteye bir daha giremisiniz? alıntıdır.

Bedava sitem yetkililerine saygılarımı sunarım, herkesin emeğine saygı duyarız bunca zamandır. Siz nasıl ki bizlerden faydalanıyorsanız bizde sizlerden ücretsiz hizmetlerinizden faydalanıyoruz ki müteşekkiriz sizlere ama bu yazımı da yabana almayın lütfen , Bir süredir po-up reklamları kalkacak diye siteme hiç girmiyorum ve tasarım işini yarım bıraktım ve bugün baktım ki hala aynı,, Nereye tıklasam bir pop-up açılıyor.
Lütfen pop-up lar kaldırılsın yerine başka bir reklam sistemi uygulansın ama pop-up lar kaldırılsın lütfenn..

Saygılarımla
Reşit TEMİZ
Mesaj26.05.2010, 21:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar , sizlere tavsiyem bu başlığı artık kirletmeyin.Bu reklamların kalkacağı felan yok.Tamı tamına 264 kişi bu başığa görüşünü bildirmiş ve görüş bildirenlerin %75'i de poup dan şikayetçi.Eğer kalkacak olsa emin olun şimdiye kalkardı.

Bunun yerine dua edin , sitelerimizin başka yerine yeni reklam modelleri gelmesin. Wink
Mesaj27.05.2010, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

iddiaediyorum yazmış:
odev-arsivleri yazmış:
Böyle imkanları hiçbir bedava site yada blog siteleri yapmıyor.Birçok imkanları bize tanıyor ve bunun yanında herhangi bir ücret almadan bu extraları bize sunuyor.Üstte reklam olmuş,pop-up olmuş ne olcak arkaşlar size bi zararı varmı hitinizmi düşüyor v.s,bilindiği gibi tüm dünya bu krizin içinde webme'ninde böyle bir krizle karşılaşması normal bir durum.Herşeyi kötü tarafından görmeden diğer iyi tarafından bakmayı bilelim...

Üste reklam koyması gayet normal.
Tabii ki hizmetinin karşılığını alacak ama popup çok abartılı.
Popup reklamlar ziyaretçiyi kaçırıyor.

Tam Söleyeceklerimi SöLemişsin bende böle düşünüyordum.!
bir zamanlar...(Blog Siteden geliyorum orda olsanız ne düşünürdünüz?)

ama bi Onların tarafına kendinizi koyun. arkadaşlar.
Reklam şirketi paralarını vermiyormus. Ola bilir ...... cok insan var.

Korkmayın BT Öle Dandiq Blog siteler gibi deildir. Yakında Kalkacaktır.
TıKla MıKla Koş yeşil balon gibi hangisi green card sec iphone kazan

Felaket Tellal ları iş basında Su sıralar baska yerlerede reklam gelicek filan diyorlar. Smile

Bunlar sitenin ayakta duramsını sağlıyor.

dediğim Gibi sabredin. Ve BT yi bu yorumlarla yaralamayalım.!
Mesaj27.05.2010, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Tuketici Hakki

EsselamuAleykum !
Madem Paranizi vermiyorlar ... Tuketici Haklarina Basvurun !
Boyle Yaparak Bizimde Ziyaretcilerimiz kaciyor ve bu kacma yine sizin aleyhinize oluyor ...
Selam ve dua ile !!!
Exclamation
Mesaj28.05.2010, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Popup reklamlar kullanıcıları kaçırmaktan başba bir işe yaramaz. Ayrıca sitenin güvenirliliğinide çok zedeler. Bizim açımızdan kötü. Site sahipleri açısından mükemmel.
Mesaj07.06.2010, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkdaslar bugun siteme girdigimde cıkan reklamı gorunce sok oldum reklam aynen soyleydi 1 haftada 7 cm uzama birde resim koymuslar artık bu reklamlar cok fazla olmaya basladı
Mesaj07.06.2010, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

andicler yazmış:
arkdaslar bugun siteme girdigimde cıkan reklamı gorunce sok oldum reklam aynen soyleydi 1 haftada 7 cm uzama birde resim koymuslar artık bu reklamlar cok fazla olmaya basladı

Gerçekmi ? Sad
Önceki mesajları göster: