Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.10.2015, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Destek veya yardımcı olmak isteyenler

=> Resmin Boyutu : Profile resmine uygun boyut
=> Resmin Özellikleri :jpg olabilir
=> Üstüne Yazılacak Yazılar : isacotur.tr.gg
=> Slogan : Bir Web Sitesinden Daha Fazlası 2007©
=> Icon :
=> Resmin Türü / ccs ıceblue tasarım

NoT: arkadaşlar sizlerde sitemin halini gördüğünüz üzere yamalı bohça gibi tasarım konusunda hiç yetenekli değilim. ayrıca ufak tefek şeyler için az çok painti kullanarak bu güne kadar geldim. fakat bu durumdan haliyle hiç memnun değilim. Bedava sitemde bir yeni tasarım çıktı fakat benim yayınladığım bütün sayfalar ICEBLUE tasarım üzerine olduğundan dolayı aynı tasarımda devam etmek istiyorum.
Sorunum şudur. Üzerinde sitemin ismi ve sloganı olan bir tasarıma ihtiyaç duyuyorum. Bu koduda grafikerlerden yardım isteyeceğim ama bana nasıl destek verirler bilemiyorum.Ayrıca tasarımın arka tarafının koyu renkli olursa iyi olur bazı makalelerin içindeki bölümleri beyaz renkle seçmiştim. Veya tasarım hediye etmek isteyen arkadaşlar var ise memnun olurum.
Ayrıca forumları tam kullanmayı bilemediğim için irtibat kuracaklar mesajda atarsa çok sevinirim
Desteklerinizi bekler şimdiden çok teşekkür ederim

En son isacotur tarafından 27.10.2015 20:13:56 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.10.2015, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Merhaba.
Bedava-Sitem 2014 yılı örnek sitesi seçilen
blue-turk isimli arkadaşımız forumda tekrardan grafiker seçilmiştir.
Kendisini tekrardan göreve geldiğinden dolayı tebrik eder, ve başarılar dilerim.
İyi forumlar.

Teşekkür ederim . Smile
Mesaj28.10.2015, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Destek veya yardımcı olmak isteyenler

isacotur yazmış:
=> Resmin Boyutu : Profile resmine uygun boyut
=> Resmin Özellikleri :jpg olabilir
=> Üstüne Yazılacak Yazılar : isacotur.tr.gg
=> Slogan : Bir Web Sitesinden Daha Fazlası 2007©
=> Icon :
=> Resmin Türü / ccs ıceblue tasarım

NoT: arkadaşlar sizlerde sitemin halini gördüğünüz üzere yamalı bohça gibi tasarım konusunda hiç yetenekli değilim. ayrıca ufak tefek şeyler için az çok painti kullanarak bu güne kadar geldim. fakat bu durumdan haliyle hiç memnun değilim. Bedava sitemde bir yeni tasarım çıktı fakat benim yayınladığım bütün sayfalar ICEBLUE tasarım üzerine olduğundan dolayı aynı tasarımda devam etmek istiyorum.
Sorunum şudur. Üzerinde sitemin ismi ve sloganı olan bir tasarıma ihtiyaç duyuyorum. Bu koduda grafikerlerden yardım isteyeceğim ama bana nasıl destek verirler bilemiyorum.Ayrıca tasarımın arka tarafının koyu renkli olursa iyi olur bazı makalelerin içindeki bölümleri beyaz renkle seçmiştim. Veya tasarım hediye etmek isteyen arkadaşlar var ise memnun olurum.
Ayrıca forumları tam kullanmayı bilemediğim için irtibat kuracaklar mesajda atarsa çok sevinirim
Desteklerinizi bekler şimdiden çok teşekkür ederim

Dostum not olarak düştüğün kısımda grafik isteğimi anlamadım yada iceblue tasarımı istiyorsun sanırım o yüzden profil resmi isteğini şimdi yapıyorum...
Mesaj28.10.2015, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

@isacotur

1=

-----------------------------------------------
2=Farklı Arkaplan

Bu tarz birşey istemiyorsan özel mesaj yada buradan yazarsın kardeşim.
Yada yanlış anlayıp farklı birşey yaptıysam bunuda belirtirsin.

En son blue-turk tarafından 28.10.2015 12:27:07 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj29.10.2015, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

88x31 : hitsende ' diye yazılsın arka plan rengi beyaz olsun yazılar siyah olsun sloganda : tıkla sende hit kazan

yazılar hareketli olsun
acil lazım Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
Mesaj30.10.2015, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

blue-turk yazmış:
aktif-dost yazmış:
Merhaba.
Bedava-Sitem 2014 yılı örnek sitesi seçilen
blue-turk isimli arkadaşımız forumda tekrardan grafiker seçilmiştir.
Kendisini tekrardan göreve geldiğinden dolayı tebrik eder, ve başarılar dilerim.
İyi forumlar.

Teşekkür ederim . Smile

Rica ederim.
Tekrardan başarılar dilerim kardeşim. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj31.10.2015, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

hitsende yazmış:
88x31 : hitsende ' diye yazılsın arka plan rengi beyaz olsun yazılar siyah olsun sloganda : tıkla sende hit kazan

yazılar hareketli olsun
acil lazım Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
Mesaj31.10.2015, 21:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım da yapabilirmisiniz

blue-turk yazmış:
@isacotur

1=

2=Farklı Arkaplan

Evet tasarım da istiyorum. Musait olduğunuzda yaparsanız çok sevinirim. Bu hazırlamış olduğunuz 140*200 görselleri reklam takasında da kullanabilirim.
Tasarım ıceblue tasarım olacak ve üstte site ismi olursa iyi olur. Veya sayfa altında site adı, sloganım ve kuruluş yılı yer alması benim için yeterlidir
Mesaj02.11.2015, 04:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tasarım da yapabilirmisiniz

isacotur yazmış:
blue-turk yazmış:
@isacotur

1=

2=Farklı Arkaplan

Evet tasarım da istiyorum. Musait olduğunuzda yaparsanız çok sevinirim. Bu hazırlamış olduğunuz 140*200 görselleri reklam takasında da kullanabilirim.
Tasarım ıceblue tasarım olacak ve üstte site ismi olursa iyi olur. Veya sayfa altında site adı, sloganım ve kuruluş yılı yer alması benim için yeterlidir

İceblue tasarım hiç yapmamıştım bu isteğinizi burdan söylemek yerine bilen biri ile iletişime geçerseniz daha iyi olacaktır...
Mesaj06.11.2015, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar kartvizit ve el broşürü yaptırmayı düşünüyoruz ama tasarımı nasıl birşey yapmalıyız bilmiyoruz. Açıkçası tasarım konusunda tecrübeli değiliz. Tasarım konusunda deneyimli arkadaşlardan bizim sitemiz için bir çalışma yapabilir mi?

Bizim kartvizit için yaptığımız bir çalışma var. Sizde bu çalışma hakkındaki düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Tasarımda istediklerimiz sitemiz ile renk uyumu ve site başlığındaki logomuz, facebook, instagram, telefon numaramız, ad soyad ve internet adresimizin eklenmesi.

http://img.webme.com/pic/e/ebrulikurabiye/kartvizit-arka.jpg

http://img.webme.com/pic/e/ebrulikurabiye/kartvizit-on.png

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Mesaj07.11.2015, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

ebrulikurabiye yazmış:
Arkadaşlar kartvizit ve el broşürü yaptırmayı düşünüyoruz ama tasarımı nasıl birşey yapmalıyız bilmiyoruz. Açıkçası tasarım konusunda tecrübeli değiliz. Tasarım konusunda deneyimli arkadaşlardan bizim sitemiz için bir çalışma yapabilir mi?

Bizim kartvizit için yaptığımız bir çalışma var. Sizde bu çalışma hakkındaki düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Tasarımda istediklerimiz sitemiz ile renk uyumu ve site başlığındaki logomuz, facebook, instagram, telefon numaramız, ad soyad ve internet adresimizin eklenmesi.

Ben isteği tam anlayamadım o örnek çalışmalarla aynı boyutmu olacak o yüzden şunu doldurup atarsanız iyi olur...

İstek İçin Şablon.

=> Resmin Boyutu :
=> Resmin Özellikleri :
=> Üstüne Yazılacak Yazılar :
=> Resmin Türü / Logo - Banner - Başlık - Resmi. /
Mesaj07.11.2015, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

=> Resmin Boyutu : 8,4x5,2 cm
=> Üstüne Yazılacak Yazılar : kartvizit üzerindeki yazıların hepsi ve sitemin logosu.
=> Resmin Türü : Kartvizit
blue-turk yazmış:
ebrulikurabiye yazmış:

Ben isteği tam anlayamadım o örnek çalışmalarla aynı boyutmu olacak o yüzden şunu doldurup atarsanız iyi olur...

İstek İçin Şablon.

=> Resmin Boyutu :
=> Resmin Özellikleri :
Mesaj07.11.2015, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ebrulikurabiye
http://i.hizliresim.com/EpMG6n.jpg

http://i.hizliresim.com/jjR01J.jpg

--------------------------------------------------
Mesaj09.11.2015, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

profil resmi istiyorum 140 x 175 tasarımıma uygun olsun isim olarak filiminizle7 Sloganı olarak En iyisi Burada ! icon ' da olsun güzel ikon olsun . . . !

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

En son filiminizle7 tarafından 09.11.2015 11:18:33 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj09.11.2015, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar,
Lütfen istek isterken şu şekilde isteyelim daha hızlı sonuçlar alabilmek adına, aksi taktir'de istekleriniz yapılmaya bilir.

İyi geceler
Teşekkürler.

İstek İçin Şablon.

=> Resmin Boyutu :
=> Resmin Özellikleri :

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Önceki mesajları göster: