Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.10.2014, 06:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tüm Bedava-sitem.com Ailesinin Kurban Bayramını Kutlarım. İyi Bayramlar.
Mesaj04.10.2014, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eskişehir'in havasi bile mükemmel. ..
Tum bedava-sitem'in Kurban Bayrami mubarek olsun.
Mesaj05.10.2014, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

koddostubs yazmış:
Eskişehir'in havasi bile mükemmel. ..
Tum bedava-sitem'in Kurban Bayrami mubarek olsun.

öyledir memleket gibisi varmı Smile

neyse sağol seninde bayramın mübarek olsun.

Mesaj05.10.2014, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eskişehir'de yaşlanılmaz da be abi Smile
Mükemmel ötesi bir yer...

Mesaj06.10.2014, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende bu yıl Eskişehirdeyim fakat afakî bir şey göremedim Es-es sevgisi haricinde. Wink
Mesaj07.10.2014, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Bende bu yıl Eskişehirdeyim fakat afakî bir şey göremedim Es-es sevgisi haricinde. Wink

ben 25 senedir eskişehirdeyim inan küçüklüğümden beri bende gezmedim ama şunu biliyorum ki eskişehirde gezilecek, gidip görülecek çok yer var ben fazla gezmeyi sevmem o yüzden çarşıdan eve mekik dokuyorum birde iş var tabiki Smile
Mesaj07.10.2014, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Odunpazarı'na gittim renkli evlere..
Ayrıca Eskişehir'de genellikle barlar fln. Var..
Şelale park'a gitmenizi öneririm. Eskişehir ayaklarınızın altında.
Mesaj07.10.2014, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

楢琴执㝧执瑩浻牡楧㩮㔱硰执㝧执獧浻牡楧敬瑦瀰絸朣杢㑳执獧扻捡杫潲湵潣潬㩲昣昸昸㬸慢正牧畯摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯㡦㡦㡦潴捥捥捥戻捡杫潲湵浩条㩥眭扥楫楬敮牡札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲湵浩条㩥洭穯氭湩慥牧摡敩瑮琨灯㡦㡦㡦捥捥捥㬩慢正牧畯摮椭慭敧獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯㡦㡦㡦捥捥捥㬩慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡札散散汩整㩲牰杯摩䐺䥘慭敧牔湡晳牯楍牣獯景牧摡敩瑮猨慴瑲潃潬卲牴昣昸昸䔬摮潃潬卲牴攣散散㬩潢摲牥硰猠汯摩⌠㙣㙣㙣搻獩汰祡戺潬正潭潢摲牥爭摡畩㩳瀲㭸漭戭牯敤慲楤獵㈺硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵㈺硰戻牯敤慲楤獵㈺硰执獧搴摻獩汰祡戺潬正瀻獯瑩潩㩮敲慬楴敶执獧搴筮楤灳慬㩹湩楬敮戭潬正漻敶晲潬朣楢琴执㝧执瑩浻牡楧㩮㔱硰执㝧执獧浻牡楧敬瑦瀰絸朣杢㑳执獧扻捡杫潲湵潣潬㩲昣昸昸㬸慢正牧畯摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯㡦㡦㡦潴捥捥捥戻捡杫潲猠汯摩⌠㙣㙣㙣搻獩汰祡.
㬸慢正牧畯摮椭慭敧敷止

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj07.10.2014, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne dedin Cemal abi Razz
Mesaj07.10.2014, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

koddostubs yazmış:

zaten oturduğum yer odunpazarı gitmeme gerek yok ayrıca şelale park sık sık giderim benim kastım eğlence yerlerine felan gitmem
Mesaj08.10.2014, 05:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

koddostubs yazmış:
Ne dedin Cemal abi Razz

Çinli bir kızın hüzünlü aşk öyküsü okuyun ok kötü Very Happy

Mesaj08.10.2014, 05:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

koddostubs yazmış:
Ne dedin Cemal abi Razz

Çinli bir kızın hüzünlü aşk öyküsü okuyun ok kötü Very Happy

Mesaj08.10.2014, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

biryaziatolyesi yazmış:
楢琴执㝧执瑩浻牡楧㩮㔱硰执㝧执獧浻牡楧敬瑦瀰絸朣杢㑳执獧扻捡杫潲湵潣潬㩲昣昸昸㬸慢正牧畯摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯㡦㡦㡦潴捥捥捥戻捡杫潲湵浩条㩥眭扥楫楬敮牡札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲湵浩条㩥洭穯氭湩慥牧摡敩瑮琨灯㡦㡦㡦捥捥捥㬩慢正牧畯摮椭慭敧獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯㡦㡦㡦捥捥捥㬩慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡札散散汩整㩲牰杯摩䐺䥘慭敧牔湡晳牯楍牣獯景牧摡敩瑮猨慴瑲潃潬卲牴昣昸昸䔬摮潃潬卲牴攣散散㬩潢摲牥硰猠汯摩⌠㙣㙣㙣搻獩汰祡戺潬正潭潢摲牥爭摡畩㩳瀲㭸漭戭牯敤慲楤獵㈺硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵㈺硰戻牯敤慲楤獵㈺硰执獧搴摻獩汰祡戺潬正瀻獯瑩潩㩮敲慬楴敶执獧搴筮楤灳慬㩹湩楬敮戭潬正漻敶晲潬朣楢琴执㝧执瑩浻牡楧㩮㔱硰执㝧执獧浻牡楧敬瑦瀰絸朣杢㑳执獧扻捡杫潲湵潣潬㩲昣昸昸㬸慢正牧畯摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯㡦㡦㡦潴捥捥捥戻捡杫潲猠汯摩⌠㙣㙣㙣搻獩汰祡.
㬸慢正牧畯摮椭慭敧敷止

Alıntı:
Sen Min Küpe 㩲 Zhendong Dong 㬸 yavaş olmanın eliptik Yin Qi Qiao Mu kahyası geçerlidir -y mutfak artıkları toplayıp idam 㑳 Yaz Lap Qin Ying Executive'in 㝧 yönetici Mu Yang Jıong 㩮 㔱 yönetici 㝧 yürütme Chuan Sha Mu Yang Jıong Wu Jing Mi Jian Tong Chuan Sitesi Yingzhamancong Pa Qiaxiamuya Han ⁴ Zhujingwuzhi Langzhumaowu 㡦 㡦 㡦 tutma WAN Wantijianzhi Shaoyouhaotiao 㩥 Suidenjiqia Xiamuzhaman Songtuzhuzhen Dongdongluansan San Ti parçalarını toplayıp 㩥 -y mutfak artıkları You Hao Kuang Se Dong Dong Mu Xi Xiao Li Kun içten ışık 㡦 㡦 㡦 Wan Wan Wan yavaş eliptik Yin Qi Qiao Mu kahyası Rex Dong Dong Mu Xi Xiao Li Kun içten hafif olmak 㬩 㡦 㡦 㡦 Wan Wan pozitif hayvancılık kahyası, oval, Yin Qi Qiao Mu Xia bütün Sapporo peg yavaş 㬩 wan 㩲 Sen gevşek toz Kupası Dağı 䐺 䥘 Yinqiboyu Xun Jing Xi Mu Gaixiaoliyuan taşlar Küpe Shao Xin contravene Zhendong Dong Qiao arasında tinkling caydırmak doldurmak Ben etrafında döner karıştı 䔬 Shao Xin Küpe biçmek Fangshaceonhong Dağı ⌠ 㙣 㙣 㙣 Nuohui Tide olumlu Tan Chai Shi Huang biçmek Dişi Küpe anlaşmazlık Gaiyi 㩳 yalak 㭸 Mang Yan Ke Man Elata avcılık etrafında döner ㈺ Sha Ying Yan geçerlidir döner 㬩 gölet ikiz gevşek tozu ihlâl Kemansonglie ㈺ Shati Gukemancong av ㈺ Sha Zhijuanqianchan Hui Taichaiyitan Zhengdaixunying Yi Jinshizhenzhi Juanqianshisong Huijin 㩹 Dong Jiexiayanshan Zhengliaozhenni vurmak 㩮 Yaz Lap küpe Chuangyou Qin Ying Executive'in 㝧 yönetici Mu Yang Jıong 㩮 㔱 yönetici 㝧 yürütme Chuan Sha Mu Yang Jıong Wu Jing Mi Jian Tong Chuan sitesi -y mutfak artıkları toplayıp idam 㑳 Sen Dk Küpe 㩲 Zhendong Dong 㬸 yavaş olmanın eliptik Yin Qi Qiao Mu overseer Fuzhiyingzha Mancongtujie Xiamuyahan ⁴ Zhujingwuzhi Langzhumaowu 㡦 㡦 㡦 Zhuwanwanwan Tijiansishao Ceonhong Montaj ⌠ 㙣 㙣 㙣 Nuohuitaichai.
㬸 yavaş olmanın eliptik Yin Qi Qiao Mu overseer geçerlidir

(Google Translate tarafından çevirildi Laughing Laughing )
İyi akşamlar..
Mesaj08.10.2014, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
koddostubs yazmış:

zaten oturduğum yer odunpazarı gitmeme gerek yok ayrıca şelale park sık sık giderim benim kastım eğlence yerlerine felan gitmem

Şelale park kadar güzel yer görmedim abi..
Tam Öğrenci yeri Eskişehir
Mesaj08.10.2014, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı Akşamlar