Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.12.2012, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Photoshop ile birşeyler yapmayı öğrenmen gerekli.
Bende eskiden senin gibi bir kaç bir şeyler yapmıştım, ve kimse kolay kolay anlamamıştı. Fakat anlayanlar çıkabilir. Bundan 1 sene öncesinde photoshop yoktu. Bilgisayarımda kaldırmazdı. Bende hazır bir tema bulmuştum yaygın olmayan bir siteden kodları düzenlemiştim. Paylasim53 sitemde ama aldığım sitenin sahibi anlamıştı. Ne kadar özentisin. Benzettin benim sitemdeki temaya demisti. Haklıydı. Sonrada ziyaretçi defterinde bu yorumu gören bir arkadaş Hakan Bey'e beni şikeyet edip sitemi sildirmişti. Benim ki biraz farklı ama aynı hesap yine.

Arrow http://tasarimsepeti.blogspot.com/2012/09/bjk-1903.html
Buradan temayı almışsın. Düzenleyip kendin yapar gibi koymuşsun. Biraz kafa yorsan photoshop öğrenirsin. Kendi yaptıklarını kod bilgisi iyi olan coderlere kodlatırsın. Yani bu kadar tanıdık birisin. Sesimi çıkartmadım ama kendi yaptığım hatalar yüzünden. Başkasının aynı hatayı yapmasına izin vermem kalleşlik olur. Bu yüzden buraya yazmayı uygun gördüm.

İyi forumlar. Wink

- Teknik Destek Personeli
Mesaj02.12.2012, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Photoshop ile birşeyler yapmayı öğrenmen gerekli.
Bende eskiden senin gibi bir kaç bir şeyler yapmıştım, ve kimse kolay kolay anlamamıştı. Fakat anlayanlar çıkabilir. Bundan 1 sene öncesinde photoshop yoktu. Bilgisayarımda kaldırmazdı. Bende hazır bir tema bulmuştum yaygın olmayan bir siteden kodları düzenlemiştim. Paylasim53 sitemde ama aldığım sitenin sahibi anlamıştı. Ne kadar özentisin. Benzettin benim sitemdeki temaya demisti. Haklıydı. Sonrada ziyaretçi defterinde bu yorumu gören bir arkadaş Hakan Bey'e beni şikeyet edip sitemi sildirmişti. Benim ki biraz farklı ama aynı hesap yine.

Arrow http://tasarimsepeti.blogspot.com/2012/09/bjk-1903.html
Buradan temayı almışsın. Düzenleyip kendin yapar gibi koymuşsun. Biraz kafa yorsan photoshop öğrenirsin. Kendi yaptıklarını kod bilgisi iyi olan coderlere kodlatırsın. Yani bu kadar tanıdık birisin. Sesimi çıkartmadım ama kendi yaptığım hatalar yüzünden. Başkasının aynı hatayı yapmasına izin vermem kalleşlik olur. Bu yüzden buraya yazmayı uygun gördüm.

İyi forumlar. Wink

haklısın...şu anda benim pc de bazı programları kaldırmıyor o yüzden aldığım siteyi copyrigt e yazıcam...şubat tatilinde yeni pc alınca inş. kendi tasarımlarımı yapıp kodluycam tüm programlar bende var...bilgilendirmen için çok teşekkür ederim... Wink
Mesaj02.12.2012, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsbagimlisi yazmış:
Bi kaç yer dışında güzel bir tasarım. Wink

yorum için teşekkürler Wink
Mesaj03.12.2012, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

güncel!
Mesaj03.12.2012, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ana Sayfayı Doldurursan Gayet İyi olur.. Smile başarılar
Mesaj03.12.2012, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-yardims yazmış:
Ana Sayfayı Doldurursan Gayet İyi olur.. Smile başarılar

yorumun dikkate alınacaktır teşekkürler Wink bu arada arkadaşlar liseogrencisi2-arama motorumuz yakında hizmete girecektir!
Mesaj03.12.2012, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu: güzelmiş başarılar :)

güzelmiş başarılar Smile
Mesaj03.12.2012, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: güzelmiş başarılar :)

biribirinecom yazmış:
güzelmiş başarılar Smile

saol... Wink
Mesaj05.12.2012, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

güncel!
Mesaj06.12.2012, 13:59 (UTC)