Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.07.2012, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar ,

Web Spiker çalındı bilginiz olsun hem de nasıl mı ?
Support kendi elleriyle şifreyi vermiş başkasına ! Şikayet etmiş benim sayfam falan demiş support vermiş

Vayy bee...
Mesaj25.07.2012, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar.. Ben Oğuzhan Kara Mustafa Şakiroğlu sayfamı çalmıştı.. Ben de sayfamı geri aldım. Support biliyor.. Support ekibine ve tüm modaratörlere teşekkür ediyorum.. Sadece tasarımı da silen Mustafa şakiroğlu yüzünden bana acil tasarım lazım.. Tasarım yapabilen arkadaşların bana ulaşmasını rica ediyorum...

Ben Oğuzhan KARA

sayfanın kurucusu ve admini Very Happy artık tek başımayım..

ayrıca ramazan da sayfamı çalan mustafayı Allaha havale ediyorum...
Mesaj25.07.2012, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak ağzımı bozdurma it ! Sayfa benimdi zaten amele İP adreslerinden de belli tasarımı silmiş mişim adımı kötüleme , tasarım olduğu gibi duruyor senin bilgisizliğin ama son gülen iyi güler merak etme sen [/b]
Mesaj25.07.2012, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Musatafa tamam herşeyi geçtim... Ramazan ayında niye çaldın?
Mesaj25.07.2012, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

webspiker yazmış:
Musatafa tamam herşeyi geçtim... Ramazan ayında niye çaldın?

Konuyu değiştirme , maili kendi üstüne alarak hatayı sen yaptın sayfaya kaç ayda bir girdin lan ? Sayfa da kaç içerik ekledin ? Tasarımı silmediğim halde tasarımı sildi dedin.

Eğer biraz daha üstüme gidersen yapacaklarımdan kork Oğuzhan
Mesaj25.07.2012, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben o sayfa için 2 gün uyumadığım günleri bilirim , sen daha tasarım yapmayı editlemeyi bilmiyorsun sayfa benim diyorsun , Tabi supporta buna inanıyor ve bütün emeklerim gidiyor bir de bana hırsız diyorsun öyle mi ?
Mesaj25.07.2012, 09:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

OROSPULAR GÖTLERİNE KOYDUKLARIM !
Mesaj25.07.2012, 09:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

mustafa ip adreslerim benimde kayıtlı. Ve ilk giren benim. Tamam tasarım senin olabilir. Ona bişey demedim. Ben yönlendirmeyi silerken hırsımdan onuda silmişimdir. Ayrıca içeriğin birazıda benim olup ilgi çekenleri bana ait. Senin adını kötülemiyorum. Şifreyi niçin bana sormadan degiştirdin? Belki ben zaten sana vericektim? Lütfen sakin ol. Benım seni küçük düşürmek gbi bir derdım yok. Tasarım konusunda sen haklısın.
Mesaj25.07.2012, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım değil izinsiz maili değiştiriyorsun diğer sayfalarımın şifresini istiyorsun , 20 TL lik yarışma falan diyorsun , ne kadar şüphe çekici değil mi ?
Mesaj25.07.2012, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam lan , site benim artık kapa çeneni mk
Mesaj25.07.2012, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adalet yerini buldu , sitesi silindi demek isterdim ama o site benimdi emeklerimde gitti...
Mesaj25.07.2012, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hoş çakal BS...
Mesaj25.07.2012, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hoş çakal BS....

Blogizim sitem de silindi , webspiker'de üstelik blogizimin silinme nedeni daha bir ağrıma gitti.

'' Forumda rahat durmuyor ''
BS'den bir aktif kullanıcı daha gidiyor , Aykut , İbo ve Barıştan haklarını helal etmelerini istiyorum ,
Sana da çok teşekkürler Bora abi , hevesimi aldım sayende Smile ...
Neyse işte her şey bu kadarmış bana yardım eden etmeyen seven sevmeyen arkamdan konuşan konuşmayan herkese sonsuz teşekkürler ,
Recep abi sana gelince , sağ ol ilk kez sen tasarım konusunda yardım ettin tabi sonra Barış kendi acemice tasarımlarımı kullanmak zorunda kalmadım , BS ' ye bir daha dönersem bu yazıların üstüne yüzsüzlük olacağını biliyorum . Son bir şeyler söylemek istiyorum ,

Sitemi support kendi elleriyle verdiği halde webspikeri sildi onun yanı sıra blogizim'de gitti , kısa süre önce ysnsen abimizde moderatörlüğü bıraktı onu şimdi daha iyi anlıyorum baksanız 2 dakikada 2 site ve aylarca ve ya saatlerce uğraşılmış emekler , uçtuu gitti... Unuttuğum ismini sayamadığım herkesten defalarca özür diliyorum . Emeklerimin karşılığını alamadım dün içerik eklemek için 6 saat uğraşan ben bu gün gidiyorum. Umarım BS Aktif kullanıcılarla dolar demek isterdim ama böyle devam ettikce sonu belli ,

Hoş çakal BS....
Hoş çakal Arkadaşlarım , dostlarım
Hoş çakal Emeklerim....

PTM Forum , Web Spiker , Blogizim , MBlogum Sitesi devri artık bitmiştir.
Hadi hakkınızı helal edin Allah'a emanet olun
Mesaj25.07.2012, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

webscore yazmış:
Hoş çakal BS....

Blogizim sitem de silindi , webspiker'de üstelik blogizimin silinme nedeni daha bir ağrıma gitti.

'' Forumda rahat durmuyor ''
BS'den bir aktif kullanıcı daha gidiyor , Aykut , İbo ve Barıştan haklarını helal etmelerini istiyorum ,
Sana da çok teşekkürler Bora abi , hevesimi aldım sayende Smile ...
Neyse işte her şey bu kadarmış bana yardım eden etmeyen seven sevmeyen arkamdan konuşan konuşmayan herkese sonsuz teşekkürler ,
Recep abi sana gelince , sağ ol ilk kez sen tasarım konusunda yardım ettin tabi sonra Barış kendi acemice tasarımlarımı kullanmak zorunda kalmadım , BS ' ye bir daha dönersem bu yazıların üstüne yüzsüzlük olacağını biliyorum . Son bir şeyler söylemek istiyorum ,

Sitemi support kendi elleriyle verdiği halde webspikeri sildi onun yanı sıra blogizim'de gitti , kısa süre önce ysnsen abimizde moderatörlüğü bıraktı onu şimdi daha iyi anlıyorum baksanız 2 dakikada 2 site ve aylarca ve ya saatlerce uğraşılmış emekler , uçtuu gitti... Unuttuğum ismini sayamadığım herkesten defalarca özür diliyorum . Emeklerimin karşılığını alamadım dün içerik eklemek için 6 saat uğraşan ben bu gün gidiyorum. Umarım BS Aktif kullanıcılarla dolar demek isterdim ama böyle devam ettikce sonu belli ,

Hoş çakal BS....
Hoş çakal Arkadaşlarım , dostlarım
Hoş çakal Emeklerim....

PTM Forum , Web Spiker , Blogizim , MBlogum Sitesi devri artık bitmiştir.
Hadi hakkınızı helal edin Allah'a emanet olun

Çok özür diliyorum , tekrar yazdığım için Web Score devri de bitti.
Mesaj25.07.2012, 10:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

gitme diyecegim ama kararlısın yolun açık olsun.