Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.08.2017, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Reynmen .

Merhabalar Smile Son yıllarda internet fenomeni olarak tanınan Reynmen ( Yusuf Aktaş ) ilgili konuşalım.Öncellikle işinde çok başarılı bir insan ❤ Yakışıklı,Sesi güzel bunları göz ardı edemem Very Happy Yusuf Aktaş Yay burcu ve Sivaslı 1995 doğumlu.Evet gelelim artık önemli konuşmaya ) Yusuf Aktaş ( Reynmen ) benim şimdiye kadar gördüğüm en iyi insan.Aile terbiyesi çok güzel.Bazıları ay çok küfür ediyor falan söylüyor ama bence küfür yakışıyor hem öyle bir erkek yok ki bu yaşadığımız hayat da küfür etmesin Very Happy Neyse Reynmen Egoist bir insan değil,aksine çok sıcak kanlı birisi ve en çokda ben onu bu huyları için takip ediyorum son 2 yıl oldu artık ) Son zamanlar da 1m oldu ❤ İnşallah daha 100m 200m kadar gider.Hep mutlu ol Reyn Smile Şivesi bile çok iyi olan bir insan.Bazen bizi güldürmek için videolae çekerken kendisine güldürmüş olan,Takipçilerine Kardeşlerim söylüyen adamın dibidir bence ) Evet Reyn sen benim gördüğüm en Adamın dibisin ?❤ İnşallah şartlar el verse Azerbaycana da bekleriz Allahın izniyle ) Azerbaycanda da çok izleyicin var unutma ) İyiki varsın Reynmen iyki yüzümüzü güldürüyorsun İnşallah seninde yüzün hep güler ) ❤ Sen seviyorum ( Nejla ) [/b]
Mesaj08.08.2017, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

@reynmen
sayın kullanıcı başlığı Resimler bölümüne açmışsınız,
Başlığınızı şu bölüme yapabilirdiniz https://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=238460

Başlık taşındı (Gençlere Özel Bölümüne)