Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.01.2014, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

brisin yazmış:
diğer ülkelerin örnek sitelerine baktığımız zaman hazır tasarım kullanan siteler görebiliyoruz.. şeçilmemek için başka bilmediğimiz bir neden mi var...

Hocam tasarımınıza bir şey demiyorum da içerik ve sayfa başlıkları ne? Yeni sayfanın başlığı, deneme, yarısı küçük yarısı büyük başlıklar, hatalarla dolu yazılar...

DS Dizayn Free, Premium TASARIMLAR!

6/12 Canlı Destek!
Mesaj01.02.2014, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

brisin yazmış:
diğer ülkelerin örnek sitelerine baktığımız zaman hazır tasarım kullanan siteler görebiliyoruz.. şeçilmemek için başka bilmediğimiz bir neden mi var...

Kardesim onemli olan site gorunusu ve islevselligi
Mesaj02.02.2014, 01:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuya pek hakim değilim ama gördüğüm kadarıyla örnek sitelere giren sitelerin bir kısmı orada durmayı hak etmiyor bence.Gerek içerik, gerekse içeriğin kullanıcıya sunulması açısından tasarımlarını kötü buldum.Kimisi karma karışık çorba gibi ve göze hitap etmiyor...
Mesaj02.02.2014, 01:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ouxhax yazmış:
Konuya pek hakim değilim ama gördüğüm kadarıyla örnek sitelere giren sitelerin bir kısmı orada durmayı hak etmiyor bence.Gerek içerik, gerekse içeriğin kullanıcıya sunulması açısından tasarımlarını kötü buldum.Kimisi karma karışık çorba gibi ve göze hitap etmiyor...

Aynen sana katılıyorum..
Mesaj02.02.2014, 23:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

ouxhax yazmış:

Kardeşim tamam arada iki üç dağınık siteler var ama yarısından çoğu seçilmeyi hak etmiş siteler bence çünkü tasarımlar ve içerikler güzel
Mesaj02.02.2014, 23:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sizin fikriniz birşey diyemem. Smile Ben bir kaçı hariç "örnek" olabilecek bir site göremiyorum. Cool
Mesaj03.02.2014, 22:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ouxhax yazmış:
Sizin fikriniz birşey diyemem. Smile Ben bir kaçı hariç "örnek" olabilecek bir site göremiyorum. Cool

Keşke sen de katılsaydın Wink
Mesaj04.02.2014, 02:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galiba ben aktif değilken gerçekleşti. :)Bir daha olursa kesinlikle katılmak isterim.En azından güzel bir deneyim olur. Smile
Mesaj04.02.2014, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Üşengeçliğim yüzünden katılmadım Surprised Keşke katılsaydım diyorum şimdi Rolling Eyes Mr. Green
Mesaj04.02.2014, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar örnek siteler ne zaman siteye eklenicek ve ya eklenicekler ne zaman söylenicek bi bilginiz varmı ona göre programımızı yapalım ?? Smile
Mesaj05.02.2014, 23:58 (UTC)    
Mesaj konusu: hayırlı olsn

hayırlı olsun siteme bakarmısınız
Mesaj10.02.2014, 23:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: hayırlı olsn

dandanoyun yazmış:
hayırlı olsun siteme bakarmısınız

Bu alan duyuru alanıdır.
Site tanıtımını "Siteni Tanıt" bölümünde yapınız.
İyi forumlar.

- Teknik Destek Personeli
Mesaj12.02.2014, 08:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Örnek siteler sayfası ne zaman güncelleniyor?
Mesaj12.02.2014, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne güncellemeymiş bitmedi bi türlü ???
Mesaj18.02.2014, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Duyurulardan bihaber olanlarınız tutmuş örnek site diye seçilen siteleri eleştiriyor. Konuşmayayım diyorum ama eğer 1,5 aydır dorumda duran bir ilanı halen yeni gördüm diyorsanız., gereksiz yorumlar yerine kendi üşengeçliğinize yorum yapın. Hem onca güzel site vardı da neden başvuru yapmadı? Başvuru yapmayan siteleri neden seçelim? Madem o kadar güveniyordunuz kendinize ve tasarımınıza neden başvuru yapılmadı?
Konunun üzerinden 3 aya yakın bir zaman geçti ve halen boş teneke gibi konuşanlar var. Konuyu uzatanlar veya diğer siteleri daha fazla küçümseyenler olursa, forum cezası alır. Madem siz de hakettiniz örnek site olmayı, 9 ay ay daha kendinizi geliştirin ve 2014'e aday olun. Bu kadar açık ve net.

Şair de eklemiş:
Açtığın her yaradan, hesap sorar "Yaradan"
Önceki mesajları göster: